Harita

 Malabo Havaalanı

Malabo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Malabo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Malabo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Malabo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Malabo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Malabo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Malabo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Malabo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Malabo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Malabo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Malabo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Malabo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Malabo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Malabo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Malabo yakınındaki havaalanları

 Malabo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Malabo Havaalanı

Adres:
Po Box 3019,
Malabo,
EQUATORIAL GUINEA,
ADGE Aeropuertos de Guinea Ecatorial,
Malabo Airport,
Malabo,
EQUATORIAL GUINEA

Telefon:+240 (0)9 1554

Sahibi:
ADGE - Aeropuertos De Guinea Ecuatorial

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 42' 20'' E
Enlem:3° 45' 10'' N
IATA kodu:SSG
ICAO kodu:FGSL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.