Harita

 Salvador Havaalanı

Salvador Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Salvador Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Salvador Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Salvador Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Salvador Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Salvador havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Salvador havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Salvador Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Salvador Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Salvador Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Salvador uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Salvador Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Salvador şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Salvador şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Salvador yakınındaki havaalanları

 Salvador şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Salvador Havaalanı

Adres:
Terminal de Passageiros 1° andar,
Praca Gago Continho,
CEP 41520-570 Salvador BA,
BRAZIL

Telefon:+55 (0)71 2041130
Faks:+55 (0)71 2041269

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 19' 59'' W
Enlem:12° 55' 0'' S
IATA kodu:SSA
ICAO kodu:SBSV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.