Harita

 Split Havaalanı

Split Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Split Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Split Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Split Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Split Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Split havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Split havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Split Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Split Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Split Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Split uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Split Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Split şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Split şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Split yakınındaki havaalanları

 Split şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Split Havaalanı

Adres:
PO Box 2,
Cesta dr F Tudjmana 96,
21120 Split,
CROATIA

Telefon:+385 (0)21 203555
Faks:+385 (0)21 203413

Web Sitesi:

Sahibi:
Split Airport Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 17' 57'' E
Enlem:43° 32' 16'' N
IATA kodu:SPU
ICAO kodu:LDSP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.