Harita

 La Palma Havaalanı

La Palma Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da La Palma Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, La Palma Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, La Palma Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da La Palma Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. La Palma havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin La Palma havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak La Palma Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size La Palma Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner La Palma Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz La Palma uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer La Palma Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size La Palma şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak La Palma şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

La Palma yakınındaki havaalanları

 La Palma şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

La Palma Havaalanı

Adres:
Apartado de Correos 195,
E-38700 Santa Cruz de La Palma,
CANARY ISLANDS

Telefon:902 404 704

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 45' 15'' W
Enlem:28° 37' 14'' N
IATA kodu:SPC
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.