Harita

 Sorong Havaalanı

Sorong Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sorong Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sorong Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sorong Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sorong Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sorong havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sorong havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sorong Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sorong Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sorong Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sorong uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sorong Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sorong şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sorong şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sorong yakınındaki havaalanları

 Sorong şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sorong Havaalanı
Telefon:+62 (951) 32769
Faks:+62 (951) 324560

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas II

 Konum Bilgileri

Boylam:131° 7' 0'' E
Enlem:0° 55' 59'' S
IATA kodu:SOQ
ICAO kodu:WASS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.