Harita

 Sofya Havaalanı

Sofya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sofya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sofya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sofya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sofya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sofya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sofya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sofya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sofya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sofya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sofya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sofya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sofya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sofya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sofya yakınındaki havaalanları

 Sofya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sofya Havaalanı

Adres:
1 Christopher Columbus Boulevard,
1540 Sofia,
BULGARIA

Telefon:+359 (0)2 9372211
Faks:+359 (0)2 9372010

Web Sitesi:

Sahibi:
Sofia Airport EAD

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 24' 0'' E
Enlem:42° 42' 0'' N
IATA kodu:SOF
ICAO kodu:LBSF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.