Harita

 Balaton Havaalanı

Balaton Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Balaton Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Balaton Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Balaton Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Balaton Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Balaton havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Balaton havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Balaton Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Balaton Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Balaton Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Balaton uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Balaton Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Balaton şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Balaton şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Balaton yakınındaki havaalanları

 Balaton şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Balaton Havaalanı

Adres:
Horvát u 14-24,
H-1027 Sármellék,
02,
HUNGARY

Telefon:+36 (0)1 3020908
Faks:+36 (0)1 3020908

Web Sitesi:

Sahibi:
FlyBalaton Airport - Cape Clear Aviation Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 9' 32'' E
Enlem:46° 41' 9'' N
IATA kodu:SOB
ICAO kodu:LHSM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.