Harita

 Sao Nicolau Havaalanı

Sao Nicolau Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sao Nicolau Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sao Nicolau Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sao Nicolau Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sao Nicolau Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sao Nicolau havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sao Nicolau havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sao Nicolau Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sao Nicolau Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sao Nicolau Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sao Nicolau uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sao Nicolau Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sao Nicolau şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sao Nicolau şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sao Nicolau yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 17' 18'' W
Enlem:16° 35' 12'' N
IATA kodu:SNE
ICAO kodu:GVSN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.