Harita

 Sisam Havaalanı

Sisam Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sisam Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sisam Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sisam Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sisam Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sisam havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sisam havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sisam Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sisam Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sisam Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sisam uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sisam Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sisam şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sisam şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sisam yakınındaki havaalanları

 Sisam şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sisam Havaalanı

Adres:
Pythagorio,
831 00 Samos,
GREECE

Telefon:+30 (0)22730 87800
Faks:+30 (0)22730 62391

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 54' 50'' E
Enlem:37° 41' 20'' N
IATA kodu:SMI
ICAO kodu:LGSM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.