Harita

 Sacramento Uluslararası Havaalanı

Sacramento Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sacramento Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sacramento Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sacramento Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sacramento Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sacramento Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sacramento Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sacramento Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sacramento Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sacramento Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sacramento Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sacramento Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sacramento şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sacramento şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sacramento Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Sacramento Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sacramento Uluslararası Havaalanı

Adres:
County Airport System,
6900 Airport Blvd,
Sacramento,
CA 95837,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)916 9295411

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:121° 35' 53'' W
Enlem:38° 41' 44'' N
IATA kodu:SMF
ICAO kodu:KSMF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.