Harita

 Salehard Havaalanı

Salehard Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Salehard Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Salehard Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Salehard Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Salehard Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Salehard havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Salehard havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Salehard Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Salehard Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Salehard Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Salehard uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Salehard Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Salehard şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Salehard şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Salehard yakınındaki havaalanları

 Salehard şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Salehard Havaalanı
Telefon:(34922) 4-17-36
Faks:(34922) 7-42-63

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Аэропорт Салехард"

 Konum Bilgileri

Boylam:66° 36' 0'' E
Enlem:66° 34' 59'' N
IATA kodu:SLY
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.