Harita

 Skiros Havaalanı

Skiros Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Skiros Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Skiros Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Skiros Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Skiros Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Skiros havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Skiros havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Skiros Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Skiros Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Skiros Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Skiros uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Skiros Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Skiros şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Skiros şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Skiros yakınındaki havaalanları

 Skiros şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Skiros Havaalanı

Adres:
34007 Skiros,
GREECE

Telefon:+30 (0)22220 91607
Faks:+30 (0)22220 93173

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 34' 0'' E
Enlem:38° 55' 0'' N
IATA kodu:SKU
ICAO kodu:LGSY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.