Harita

 Üsküp Havaalanı

Üsküp Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Üsküp Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Üsküp Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Üsküp Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Üsküp Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Üsküp havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Üsküp havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Üsküp Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Üsküp Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Üsküp Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Üsküp uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Üsküp Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Üsküp şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Üsküp şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Üsküp yakınındaki havaalanları

 Üsküp şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Üsküp Havaalanı

Adres:
S Petrovec,
1043 Skopje,
REPUBLIC OF MACEDONIA

Telefon:+389 (0)91 148300

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 37' 59'' E
Enlem:41° 58' 0'' N
IATA kodu:SKP
ICAO kodu:LWSK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.