Harita

 Selanik Havaalanı

Selanik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Selanik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Selanik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Selanik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Selanik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Selanik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Selanik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Selanik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Selanik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Selanik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Selanik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Selanik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Selanik şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Selanik şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Selanik yakınındaki havaalanları

 Selanik şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Selanik Havaalanı

Adres:
PO Box 22605,
551 03 Kalamaria,
Thessaloniki,
GREECE

Telefon:+30 (0)231 0473212
Faks:+30 (0)2310 475555

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:22° 58' 19'' E
Enlem:40° 31' 14'' N
IATA kodu:SKG
ICAO kodu:LGTS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.