Harita

 San Jorge Island Havaalanı

San Jorge Island Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da San Jorge Island Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, San Jorge Island Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, San Jorge Island Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da San Jorge Island Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. San Jorge Island havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin San Jorge Island havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak San Jorge Island Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size San Jorge Island Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner San Jorge Island Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz San Jorge Island uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer San Jorge Island Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size San Jorge Island şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak San Jorge Island şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

San Jorge Island yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

San Jorge Island Havaalanı

Adres:
ilha de São Jorge,
Açores,
PORTUGAL

Telefon:+351 (0)296 209748
Faks:+351 (0)296 209701

Web Sitesi:

Sahibi:
Serviço Açoriano de Transportes Aéreos EP (SATA)

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 10' 32'' W
Enlem:38° 39' 55'' N
IATA kodu:SJZ
ICAO kodu:LPSJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.