Harita

 Shijiazhuang Havaalanı

Shijiazhuang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Shijiazhuang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Shijiazhuang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Shijiazhuang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Shijiazhuang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Shijiazhuang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Shijiazhuang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Shijiazhuang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Shijiazhuang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Shijiazhuang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Shijiazhuang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Shijiazhuang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Shijiazhuang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Shijiazhuang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Shijiazhuang yakınındaki havaalanları

 Shijiazhuang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Shijiazhuang Havaalanı

Adres:
Shijiazhuang,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)311 88027131

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:114° 41' 49'' E
Enlem:38° 16' 50'' N
IATA kodu:SJW
ICAO kodu:ZBSJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.