Harita

 San Juan Luis Munoz Marin Havaalanı

San Juan Luis Munoz Marin Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da San Juan Luis Munoz Marin Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, San Juan Luis Munoz Marin Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, San Juan Luis Munoz Marin Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da San Juan Luis Munoz Marin Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. San Juan Luis Munoz Marin havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin San Juan Luis Munoz Marin havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak San Juan Luis Munoz Marin Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size San Juan Luis Munoz Marin Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner San Juan Luis Munoz Marin Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz San Juan Luis Munoz Marin uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer San Juan Luis Munoz Marin Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size San Juan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak San Juan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

San Juan Luis Munoz Marin yakınındaki havaalanları

 San Juan Luis Munoz Marin şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

San Juan Luis Munoz Marin Havaalanı

Adres:
PO Box 37250,
Airport Authority,
Airport Station,
San Juan PR 00937-0250

Telefon:+1 (0)787 7913840
Faks:+1 (0)787 7914427

Web Sitesi:

Sahibi:
Puerto Rico Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:66° 0' 7'' W
Enlem:18° 26' 24'' N
IATA kodu:SJU
ICAO kodu:TJSJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.