Harita

 San Jose Juan Santamaria Havaalanı

San Jose Juan Santamaria Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da San Jose Juan Santamaria Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, San Jose Juan Santamaria Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, San Jose Juan Santamaria Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da San Jose Juan Santamaria Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. San Jose Juan Santamaria havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin San Jose Juan Santamaria havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak San Jose Juan Santamaria Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size San Jose Juan Santamaria Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner San Jose Juan Santamaria Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz San Jose Juan Santamaria uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer San Jose Juan Santamaria Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size San Jose şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak San Jose şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

San Jose Juan Santamaria yakınındaki havaalanları

 San Jose Juan Santamaria şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

San Jose Juan Santamaria Havaalanı

Adres:
PO Box 5026-1000,
San Jose,
Alajuela,
COSTA RICA

Telefon:+506 (0)4430840

 Konum Bilgileri

Boylam:84° 12' 0'' W
Enlem:10° 0' 0'' N
IATA kodu:SJO
ICAO kodu:MROC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.