Harita

 Sao Jose Dos Campos Havaalanı

Sao Jose Dos Campos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sao Jose Dos Campos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sao Jose Dos Campos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sao Jose Dos Campos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sao Jose Dos Campos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sao Jose Dos Campos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sao Jose Dos Campos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sao Jose Dos Campos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sao Jose Dos Campos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sao Jose Dos Campos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sao Jose Dos Campos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sao Jose Dos Campos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sao Jose Dos Campos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sao Jose Dos Campos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sao Jose Dos Campos yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sao Jose Dos Campos Havaalanı
Telefon:+55 (0)12 39463003

 Konum Bilgileri

Boylam:45° 51' 45'' W
Enlem:23° 13' 41'' S
IATA kodu:SJK
ICAO kodu:SBSJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.