Harita

 Saraybosna Havaalanı

Saraybosna Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Saraybosna Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Saraybosna Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Saraybosna Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Saraybosna Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Saraybosna havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Saraybosna havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Saraybosna Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Saraybosna Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Saraybosna Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Saraybosna uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Saraybosna Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Saraybosna şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Saraybosna şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Saraybosna yakınındaki havaalanları

 Saraybosna şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Saraybosna Havaalanı

Adres:
PO Box 61,
71210 Ilidza,
BOSNIA-HERZEGOVINA,
Kurta Schorka 36,
71210 Sarajevo,
BOSNIA-HERZEGOVINA,
SJJAPXH

Telefon:+387 (0)33 289

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 20' 17'' E
Enlem:43° 49' 8'' N
IATA kodu:SJJ
ICAO kodu:LQSA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.