Harita

 San Jose International Havaalanı

San Jose International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da San Jose International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, San Jose International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, San Jose International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da San Jose International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. San Jose International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin San Jose International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak San Jose International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size San Jose International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner San Jose International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz San Jose International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer San Jose International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size San Jose şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak San Jose şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

San Jose International yakınındaki havaalanları

 San Jose International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

San Jose International Havaalanı

Adres:
1732 N First Street,
Suite 600,
San Jose,
CA 95112-4538,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)408 5017600

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:121° 55' 44'' W
Enlem:37° 21' 50'' N
IATA kodu:SJC
ICAO kodu:KSJC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.