Harita

 Sal Havaalanı

Sal Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sal Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sal Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sal Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sal Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sal havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sal havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sal Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sal Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sal Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sal uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sal Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sal şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sal şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sal yakınındaki havaalanları

 Sal şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sal Havaalanı

Adres:
PO Box 58,
Espargos,
Sal Island,
CAPE VERDE,
Airport Administration,
Espargos,
Sal Island,
CAPE VERDE

Telefon:+238 (0)241 1394

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:22° 57' 6'' W
Enlem:16° 44' 42'' N
IATA kodu:SID
ICAO kodu:GVAC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.