Harita

 Sharjah Havaalanı

Sharjah Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sharjah Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sharjah Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sharjah Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sharjah Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sharjah havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sharjah havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sharjah Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sharjah Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sharjah Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sharjah uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sharjah Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sharjah şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sharjah şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sharjah yakınındaki havaalanları

 Sharjah şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sharjah Havaalanı

Adres:
PO Box 8,
Sharjah International Airport,
Sharjah,
UNITED ARAB EMIRATES

Telefon:+971 (0)6 5581111

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:55° 30' 2'' E
Enlem:25° 19' 42'' N
IATA kodu:SHJ
ICAO kodu:OMSJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.