Harita

 Ho Chi Minh City Havaalanı

Ho Chi Minh City Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ho Chi Minh City Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ho Chi Minh City Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ho Chi Minh City Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ho Chi Minh City Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ho Chi Minh City havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ho Chi Minh City havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ho Chi Minh City Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ho Chi Minh City Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ho Chi Minh City Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ho Chi Minh City uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ho Chi Minh City Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ho Chi Minh City şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ho Chi Minh City şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ho Chi Minh City yakınındaki havaalanları

 Ho Chi Minh City şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ho Chi Minh City Havaalanı

Adres:
Southern Airport Service Company,
Tan Binh District,
Ho Chi Minh City,
VIETNAM

Telefon:+84 (0)8 8448358

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 39' 28'' E
Enlem:10° 49' 1'' N
IATA kodu:SGN
ICAO kodu:VVTS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.