Harita

 Sonderborg Havaalanı

Sonderborg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sonderborg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sonderborg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sonderborg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sonderborg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sonderborg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sonderborg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sonderborg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sonderborg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sonderborg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sonderborg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sonderborg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sonderborg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sonderborg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sonderborg yakınındaki havaalanları

 Sonderborg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sonderborg Havaalanı

Adres:
Lufthavnsvej 1,
DK-6400 Sonderborg,
DENMARK

Telefon:+45 (0)74 422130
Faks:+45 (0)74 421121

Web Sitesi:

Sahibi:
Sønderborg Lufthavn A.m.b.a.

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 47' 30'' E
Enlem:54° 57' 51'' N
IATA kodu:SGD
ICAO kodu:EKSB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.