Harita

 Skelleftea Havaalanı

Skelleftea Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Skelleftea Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Skelleftea Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Skelleftea Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Skelleftea Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Skelleftea havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Skelleftea havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Skelleftea Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Skelleftea Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Skelleftea Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Skelleftea uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Skelleftea Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Skelleftea şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Skelleftea şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Skelleftea yakınındaki havaalanları

 Skelleftea şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Skelleftea Havaalanı

Adres:
S-931 92 Skellefteå,
SWEDEN

Telefon:0910-576 00
Faks:0910-576 45

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 4' 41'' E
Enlem:64° 37' 30'' N
IATA kodu:SFT
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.