Harita

 Şanlıurfa Havaalanı

Şanlıurfa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Şanlıurfa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Şanlıurfa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Şanlıurfa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Şanlıurfa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Şanlıurfa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Şanlıurfa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Şanlıurfa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Şanlıurfa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Şanlıurfa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Şanlıurfa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Şanlıurfa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Şanlıurfa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Şanlıurfa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Şanlıurfa yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 51' 0'' E
Enlem:37° 5' 7'' N
IATA kodu:SFQ
ICAO kodu:KSFQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.