Harita

 Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanı

Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tel Aviv-Yafo Sde Dov havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tel Aviv-Yafo Sde Dov havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tel Aviv-Yafo Sde Dov uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tel Aviv şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tel Aviv şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tel Aviv-Yafo Sde Dov yakınındaki havaalanları

 Tel Aviv-Yafo Sde Dov şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanı

Adres:
PO Box 48050,
Tel Aviv,
61425 ISRAEL

Telefon:+972 (0)3 6984500
Faks:+972 (0)3 6991058

Web Sitesi:

Sahibi:
Israel Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 46' 45'' E
Enlem:32° 6' 38'' N
IATA kodu:SDV
ICAO kodu:LLSD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.