Harita

 Sendai Havaalanı

Sendai Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sendai Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sendai Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sendai Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sendai Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sendai havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sendai havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sendai Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sendai Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sendai Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sendai uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sendai Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sendai şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sendai şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sendai yakınındaki havaalanları

 Sendai şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sendai Havaalanı

Adres:
Miyagi Prefectural Govt,
Airport Development Division,
3-8-1 Honcho,
Aobaku,
Sendai City 980-8570,
Miyagi,
JAPAN

Telefon:+81 (0)22 2112432

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 55' 26'' E
Enlem:38° 8' 8'' N
IATA kodu:SDJ
ICAO kodu:RJSS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.