Harita

 Lubango Havaalanı

Lubango Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lubango Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lubango Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lubango Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lubango Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lubango havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lubango havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lubango Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lubango Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lubango Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lubango uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lubango Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lubango şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lubango şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lubango yakınındaki havaalanları

 Lubango şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 34' 36'' E
Enlem:14° 55' 27'' S
IATA kodu:SDD
ICAO kodu:FNBU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.