Harita

 Suceava Salcea Havaalanı

Suceava Salcea Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Suceava Salcea Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Suceava Salcea Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Suceava Salcea Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Suceava Salcea Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Suceava Salcea havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Suceava Salcea havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Suceava Salcea Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Suceava Salcea Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Suceava Salcea Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Suceava Salcea uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Suceava Salcea Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Suceava Salcea şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Suceava Salcea şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Suceava Salcea yakınındaki havaalanları

 Suceava Salcea şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Suceava Salcea Havaalanı

Adres:
Salcea City,
Suceava O.P. nr. 1,
C.P. nr. 9,
Suceava,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)230 529999
Faks:+40 (0)230 529999

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul Judeţean Suceava

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 21' 21'' E
Enlem:47° 41' 21'' N
IATA kodu:SCV
ICAO kodu:LRSV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.