Harita

 Sibiu Havaalanı

Sibiu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sibiu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sibiu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sibiu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sibiu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sibiu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sibiu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sibiu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sibiu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sibiu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sibiu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sibiu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sibiu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sibiu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sibiu yakınındaki havaalanları

 Sibiu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sibiu Havaalanı

Adres:
Şoseaua Alba Iulia,
nr. 73,
550051 Sibiu,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)269 253135
Faks:+40 (0)269 253131

Web Sitesi:

Sahibi:
AEROPORTUL SIBIU R.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 4' 59'' E
Enlem:45° 46' 59'' N
IATA kodu:SBZ
ICAO kodu:LRSB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.