Harita

 Rovno Havaalanı

Rovno Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Rovno Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Rovno Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Rovno Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Rovno Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Rovno havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Rovno havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Rovno Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Rovno Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Rovno Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Rovno uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Rovno Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Rovno şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Rovno şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Rovno yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Rovno Havaalanı

Adres:
RME "Rivne Ia",
Aviatorio Sta,
5,
V. Omelana,
35360 Rivne,
UKRAINE

Telefon:+380 (0)362 299523

Web Sitesi:

Sahibi:
OJSC "Rivnenska the Air Company" Universal-Avia"

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 9' 0'' E
Enlem:50° 36' 0'' N
IATA kodu:RWN
ICAO kodu:KRWN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.