Harita

 Rovaniemi Havaalanı

Rovaniemi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Rovaniemi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Rovaniemi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Rovaniemi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Rovaniemi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Rovaniemi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Rovaniemi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Rovaniemi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Rovaniemi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Rovaniemi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Rovaniemi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Rovaniemi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Rovaniemi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Rovaniemi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Rovaniemi yakınındaki havaalanları

 Rovaniemi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Rovaniemi Havaalanı

Adres:
PO Box 8182,
FIN-96101 Rovaniemi,
FINLAND

Telefon:+ 358 20 708 000
Faks:+ 358 20 708 6599

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 49' 36'' E
Enlem:66° 33' 47'' N
IATA kodu:RVN
ICAO kodu:KRVN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.