Harita

 Riyad Havaalanı

Riyad Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Riyad Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Riyad Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Riyad Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Riyad Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Riyad havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Riyad havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Riyad Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Riyad Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Riyad Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Riyad uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Riyad Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Riyad şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Riyad şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Riyad yakınındaki havaalanları

 Riyad şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Riyad Havaalanı

Adres:
PO Box 12531,
Riyadh 11483,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA,
Riyadh 11483,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Telefon:+966 (0)1 2211000

 Konum Bilgileri

Boylam:46° 42' 0'' E
Enlem:24° 58' 0'' N
IATA kodu:RUH
ICAO kodu:OERK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.