Harita

 Roros Havaalanı

Roros Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Roros Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Roros Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Roros Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Roros Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Roros havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Roros havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Roros Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Roros Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Roros Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Roros uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Roros Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Roros şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Roros şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Roros yakınındaki havaalanları

 Roros şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Roros Havaalanı

Adres:
Avinor,
Røros Airport,
7361 Røros,
NORWAY

Telefon:+47 (0)72 409130
Faks:+47 (0)72 409111

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:11° 20' 44'' E
Enlem:62° 34' 45'' N
IATA kodu:RRS
ICAO kodu:ENRO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.