Harita

 Colombo Ratmalana Havaalanı

Colombo Ratmalana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Colombo Ratmalana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Colombo Ratmalana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Colombo Ratmalana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Colombo Ratmalana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Colombo Ratmalana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Colombo Ratmalana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Colombo Ratmalana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Colombo Ratmalana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Colombo Ratmalana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Colombo Ratmalana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Colombo Ratmalana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kolombo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kolombo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Colombo Ratmalana yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:79° 53' 15'' E
Enlem:6° 49' 9'' N
IATA kodu:RML
ICAO kodu:VCCC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.