Harita

 Rimini Havaalanı

Rimini Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Rimini Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Rimini Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Rimini Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Rimini Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Rimini havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Rimini havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Rimini Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Rimini Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Rimini Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Rimini uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Rimini Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Rimini şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Rimini şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Rimini yakınındaki havaalanları

 Rimini şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Rimini Havaalanı

Adres:
Via Flaminia 409,
I-47831 Miramare di´Rimini,
ITALY

Telefon:+39 (0)541 715711
Faks:+39 (0)541 373649

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeradria S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 36' 43'' E
Enlem:44° 1' 14'' N
IATA kodu:RMI
ICAO kodu:LIPR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.