Harita

 Roma Havaalanı

Roma Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Roma Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Roma Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Roma Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Roma Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Roma havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Roma havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Roma Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Roma Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Roma Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Roma uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Roma Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Roma şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Roma şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Roma yakınındaki havaalanları

 Roma şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:148° 46' 23'' E
Enlem:26° 32' 49'' S
IATA kodu:RMA
ICAO kodu:YROM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.