Harita

 Kopenhag Roskilde Havaalanı

Kopenhag Roskilde Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kopenhag Roskilde Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kopenhag Roskilde Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kopenhag Roskilde Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kopenhag Roskilde Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kopenhag Roskilde havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kopenhag Roskilde havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kopenhag Roskilde Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kopenhag Roskilde Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kopenhag Roskilde Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kopenhag Roskilde uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kopenhag Roskilde Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kopenhag şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kopenhag şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kopenhag Roskilde yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kopenhag Roskilde Havaalanı

Adres:
Lufthavnsvej 20,
DK-4000 Roskilde,
DENMARK

Telefon:+45 (0)32 313231

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 7' 59'' E
Enlem:55° 34' 59'' N
IATA kodu:RKE
ICAO kodu:EKRK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.