Harita

 Riga Havaalanı

Riga Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Riga Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Riga Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Riga Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Riga Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Riga havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Riga havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Riga Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Riga Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Riga Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Riga uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Riga Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Riga şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Riga şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Riga yakınındaki havaalanları

 Riga şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Riga Havaalanı

Adres:
International airport "Rīga" 10/1,
Marupes civil parish,
Riga district LV-1053,
LATVIA

Telefon:+371 (0)67 207009
Faks:+371 (0)67 207009

Web Sitesi:

Sahibi:
Latvijas valsts

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 58' 19'' E
Enlem:56° 55' 30'' N
IATA kodu:RIX
ICAO kodu:EVRA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.