Harita

 Orenburg Havaalanı

Orenburg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Orenburg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Orenburg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Orenburg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Orenburg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Orenburg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Orenburg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Orenburg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Orenburg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Orenburg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Orenburg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Orenburg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Orenburg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Orenburg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Orenburg yakınındaki havaalanları

 Orenburg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Orenburg Havaalanı

Adres:
Orenburg district,
Orenburg region,
460049 RUSSIA

Telefon:+7 (0)353 2331065
Faks:+7 (0)353 2319878

Web Sitesi:

Sahibi:
FSUE "Orenburg Airlines"

 Konum Bilgileri

Boylam:55° 27' 24'' E
Enlem:51° 47' 44'' N
IATA kodu:REN
ICAO kodu:UWOO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.