Harita

 Reggio Calabria Havaalanı

Reggio Calabria Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Reggio Calabria Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Reggio Calabria Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Reggio Calabria Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Reggio Calabria Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Reggio Calabria havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Reggio Calabria havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Reggio Calabria Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Reggio Calabria Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Reggio Calabria Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Reggio Calabria uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Reggio Calabria Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Reggio Calabria şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Reggio Calabria şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Reggio Calabria yakınındaki havaalanları

 Reggio Calabria şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Reggio Calabria Havaalanı

Adres:
via Provinciale Ravagnese,
11,
89067 Reggio Calabria,
ITALY

Telefon:+39 (0)965 640517
Faks:+39 (0)965 636885

Web Sitesi:

Sahibi:
SOGAS SpA - Società di Gestione per l'Aeroporto dello Stretto

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 39' 2'' E
Enlem:38° 4' 31'' N
IATA kodu:REG
ICAO kodu:LICR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.