Harita

 Port Sudan Havaalanı

Port Sudan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Port Sudan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Port Sudan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Port Sudan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Port Sudan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Port Sudan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Port Sudan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Port Sudan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Port Sudan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Port Sudan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Port Sudan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Port Sudan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Port Sudan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Port Sudan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Port Sudan yakınındaki havaalanları

 Port Sudan şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:37° 12' 50'' E
Enlem:19° 34' 40'' N
IATA kodu:PZU
ICAO kodu:HSSP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.