Harita

 Penzance Havaalanı

Penzance Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Penzance Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Penzance Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Penzance Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Penzance Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Penzance havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Penzance havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Penzance Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Penzance Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Penzance Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Penzance uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Penzance Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Penzance şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Penzance şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Penzance yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Penzance Havaalanı

Adres:
The Heliport,
Penzance,
Cornwall,
TR18 3AP,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1736 364296
Faks:+44 (0)1736 364293

Web Sitesi:

Sahibi:
British International Helicopters

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 30' 57'' W
Enlem:50° 6' 42'' N
IATA kodu:PZE
ICAO kodu:EGHK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.