Harita

 Puerto Vallarta Havaalanı

Puerto Vallarta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Puerto Vallarta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Puerto Vallarta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Puerto Vallarta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Puerto Vallarta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Puerto Vallarta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Puerto Vallarta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Puerto Vallarta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Puerto Vallarta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Puerto Vallarta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Puerto Vallarta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Puerto Vallarta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Puerto Vallarta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Puerto Vallarta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Puerto Vallarta yakınındaki havaalanları

 Puerto Vallarta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Puerto Vallarta Havaalanı

Adres:
AP 44A,
Puerto Vallarta,
Jalisco,
MEXICO

Telefon:+52 (01)322 212913
Faks:+52 (01)322 211130

 Konum Bilgileri

Boylam:105° 15' 54'' W
Enlem:20° 41' 12'' N
IATA kodu:PVR
ICAO kodu:MMPR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.