Harita

 Preveze Havaalanı

Preveze Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Preveze Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Preveze Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Preveze Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Preveze Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Preveze havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Preveze havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Preveze Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Preveze Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Preveze Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Preveze uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Preveze Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Preveze şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Preveze şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Preveze yakınındaki havaalanları

 Preveze şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Preveze Havaalanı

Adres:
48 100 Preveza,
GREECE

Telefon:+30 (0)26820-26113
Faks:+30 (0)26820-28824

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:20° 45' 56'' E
Enlem:38° 55' 35'' N
IATA kodu:PVK
ICAO kodu:LGPZ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.