Harita

 Pula Havaalanı

Pula Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pula Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pula Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pula Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pula Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pula havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pula havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pula Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pula Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pula Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pula uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pula Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pula şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pula şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pula yakınındaki havaalanları

 Pula şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pula Havaalanı

Adres:
Valtursko Polje bb,
PO Box 89,
52100 Pula,
CROATIA

Telefon:+385 (0)52 530105
Faks:+385 (0)52 550914

Web Sitesi:

Sahibi:
Pula Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 55' 24'' E
Enlem:44° 53' 30'' N
IATA kodu:PUY
ICAO kodu:LDPL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.