Harita

 Gimhae International Havaalanı

Gimhae International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gimhae International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gimhae International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gimhae International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gimhae International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gimhae International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gimhae International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gimhae International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gimhae International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gimhae International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gimhae International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gimhae International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Busan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Busan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gimhae International yakınındaki havaalanları

 Gimhae International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Gimhae International Havaalanı

Adres:
2350 Daejo 2-Dong,
Gangseo-Gu,
Pusan 618-142,
REPUBLIC OF KOREA

Web Sitesi:

Sahibi:
한국공항공사

 Konum Bilgileri

Boylam:128° 56' 17'' E
Enlem:35° 10' 45'' N
IATA kodu:PUS
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.