Harita

 Portland Havaalanı

Portland Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Portland Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Portland Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Portland Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Portland Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Portland havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Portland havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Portland Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Portland Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Portland Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Portland uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Portland Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Portland şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Portland şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Portland yakınındaki havaalanları

 Portland şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:141° 37' 30'' E
Enlem:38° 23' 3'' S
IATA kodu:PTJ
ICAO kodu:YPOR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.